Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce. *** Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce.

Čtivé, poučné, netradiční a zábavné

Kniha s jednoduchým názvem „MOTIVACE“ možná v těch, kteří čtou tento druh literatury, vyvolá pocit, že se jedná o další publikaci v dlouhé řadě podobných knih zabývajících se touto tématikou. Není to však pravdou.

Tato kniha, stejně jako její autor, je jiná, lepší, originálnější, velmi přehledná, doplněná několika kresbami, které vám pomohou pochopit rozebíraná témata. I přes rozsah cca 500 stran lze říci, že je stručná, dozvíte přesně to, co potřebujete vědět, nebudete zdržováni rozsáhlými výklady pojmů a jiným balastem, který při delším čtení unavuje a způsobuje ztrátu pozornosti. Protože je autor zkušeným vypravěčem i školitelem, dokáže přesně dávkovat důležité informace a prokládat je pasážemi, ve kterých vás nechá „vydechnout“ a vstřebat právě dočtené.

Osu knihy tvoří příběh, několik vícedenních návštěv manželů s dvěma dětmi u dědečka. Manžel během pobytu vede rozhovory právě s dědečkem, svým otcem, který oplývá velkou životní zkušeností, a pomocí svých rad pomáhá řešit synovi složité otázky týkající se vedení firmy spojené s motivací zaměstnanců. Mnoho rad je čtenáři poskytnuto právě pomocí příhod z dědečkova života, které vypráví svému synovi. Do rozhovorů občas zasahují další postavy a čtenář se nenásilnou formou dozvídá, jak by měl řešit situace související s motivací svých podřízených a jak míra a způsob motivace souvisí s jejich primárním nastavením mysli.

V závěru knihy autor předkládá ojedinělé a velmi zajímavé teorie, které naznačují, jak lidský mozek reaguje na vnější podněty a situace, jak dokáže nastavit naše tělo k nadprůměrným, nebo naopak podprůměrným výkonům, bez ohledu na naše přání.

Knihu přečtete jedním dechem, budete se, stejně jako já, ke knize rádi vracet abyste co nejlépe pochopili, jak správně motivovat osoby ve svém okolí k lepším výkonům.

Jan Pala, předseda a trenér, Klub plaveckých sportů Ostrava

jan.pala@kpsostrava.cz

tel: +420 733 620 280