Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce. *** Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce.

Lidsky zajímavý příběh, který skutečně pomůže

Každý z nás dnes a denně zažívá situace, kdy musí něco vyřešit, rozhodnout se, s někým se na něčem dohodnout a obvykle na to vše má málo času. Při čtení knihy, kterou právě držíte v ruce, jsem ocenila, že ač se jedná o knihu výukovou, je psána formou lidsky zajímavého příběhu, který v nás evokuje spoustu situací, se kterými se potkáváme v reálném životě. Vlastimil nejen, že popisuje jednotlivé fáze vyjednávání krok za krokem, ale také u každé kapitoly uvádí shrnutí, a formou výrazných ilustrací umožňuje čtenáři rekapitulovat, a díky tomu si přečtené dobře zapamatovat.

Tuto knihu určitě doporučím svým kolegům manažerům, ale již teď vím, že obohatí i mou vlastní lektorskou a manažerskou činnost.

Hana Bobrovská, personální ředitelka mj. TATRA TRUCK a.s. Kopřivnice, OSRAM a.s.Bruntál, ITT Holdings Czech Republic, Ostrava, věnuje se také lektorské a konzultantské činnosti.