Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce. *** Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce.

Třešnička na dortu, kterou každému doporučuji.

"Hýčkej si svého čumila" je logickým vyústěním všech dosavadních publikací autora. Hovorově řečeno, před námi leží třešnička na dortu a je, jen na nás, jak to již v životě bývá, jestli chceme nebo nechceme tento skvost zvednout a napít se plnými doušky těchto moudrostí.

Celý život pracuji s lidmi a věřím, že každý se zde najde a tím zjistí, jak se v dané situaci měl a nebo má zachovat případně jak najít cestu ven z dané situace. Již jen to, že zvedneme tuto publikaci a začneme číst, se nám otevírá možnost nahlédnout do svého nitra a zorientovat se v něm. Pak je to jen na nás co s tím provedeme.

Každopádně doporučuji tuto publikaci si přečíst a z vlastní zkušenosti vím, že i při druhém čtení  je neustále co nacházet.

Je mi ctí, že jsem se mohl vyjádřit ke knize, která přináší nový pohled a poznatky na danou problematiku. Nyní opravdu máme vše ve svých rukou a jaké si to uděláme, takové to budeme mít!

PHDR. PETR ČEGAN, PEDAGOG, SPORTOVNÍ METODIK, PERSONÁLNÍ MANAŽER A ŘEDITEL ŠKOLY, SPORTOVNÍCH I KOMERČNÍCH SUBJEKTŮ