Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce. *** Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce.

Nadčasové. Doporučuji úplně všem.

Milí čtenáři,

když jsem byl autorem požádán o krátký komentář, říkal jsem si, zda budu schopen vůbec vyjádřit takové množství myšlenek, emocí a vzpomínek, které mi probíhaly hlavou při čtení řádků této knihy.

Přiznávám, že nejprve jsem se začal na příběh dívat z pohledu manažera, tedy nezúčastněné osoby a začal jsem přemýšlet, jak informace využiji pro svou práci. Během čtení jsem si najednou uvědomil, jaké emoce prožívám a že děj nebyl o někom neznámem, ale o mě, o mých životních zkušenostech, situacích a prožitcích. Uvědomil  jsem si, jak nás může vnímat okolí a jak nám může pomoci.

Myšlenky a principy uvedené v této knize nejsou využitelné jen v dnešní době, ale jsou nadčasové a dovolím si tvrdit, že jsou platné bez ohledu na společenský systém, ve kterém žijeme a budou platné ještě mnoho let. Chování a životní přístup vychází z lidí samotných a životních etap, ve kterých se právě nachází, nikoli ze společenského systému.

Tuto knihu doporučuji všem. Těm zkušenějším připomene, stejně jako mě, určité životní situace a pomůže lépe pochopit reakce některých lidí. Těm mladším ukáže jak se vyvarovat možných chyb. Nabízí  možnosti rozšíření obzoru v oblasti mezilidských vztahů a motivování lidí.

ING. JIŘÍ VIDLÁŘ , VÝROBNÍ ŘEDITEL KVADOS, s.r.o., Ostrava