Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce. *** Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce.

Stačí trochu přemýšlet a pak být hodně aktivní

Přál bych všem mladým lidem mezi 13 a 33 lety věku, aby měli možnost a chuť přečíst tuto útlou knížku. Není v ní pouze, jako v některých podobných publikacích, popsáno, co bychom měli dělat, ale je tu krásně polopaticky napsáno, jak to přesně udělat. Není nouze o motivaci v podobě lehce uvěřitelných příběhů ze života.

Přál bych všem rodičům ve věku 25 – 75 let, aby si přečetli tento návod, aby mohli přemýšlet, co poradit svým dětem, které se nebudou moci rozhodnout. Jak jsem to zažil nedávno já sám se svojí dcerou Šárkou. Přemýšleli jsme usilovně s její starší sestrou Klárou a dvěma mladými muži, kterým na osudu mých dcer hodně záleželo. Věnovali jsme tomu řadu hodin, výsledek vypadá velmi nadějně, ale tato knížka nám při přemýšlení moc chyběla.

Myslím, že úplně každý člověk v této zemi vysněnou práci nenajde, ale jsem skálopevně přesvědčen, že lidí, kteří budou loajální ke své firmě, kteří budou nadšeně pracovat pro majitele nebo zákazníky a hlavně, které bude práce těšit a naplňovat, bude rychle přibývat.

Stačí k tomu málo, číst knížku „Jak získat vysněnou práci“, trochu přemýšlet a pak být hodně aktivní!

Zdeněk Vondra, kouč v oblasti tvorby týmu