Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce. *** Máte-li zájem o osobní věnování s podpisem autora napište nám prosím do mailu k objednávce.

Úspěch rozvoje je založen na správné a otevřené komunikaci

“S Vlastíkem Orlitou se znám řadu let a měl jsem tu čest s ním spolupracovat na několika velice zajímavých a úspěšných projektech. Považuji ho za mimořádně schopného, také pracovitého a svědomitého člověka. Jeho pohled a přístup k rozvoji firemní kultury, je mi velmi blízký. Úspěch onoho rozvoje je z největší části opravdu založen na uvědomění si potřeby změny a správné a otevřené komunikaci. Ochotě vyjednávat a používat takové způsoby vyjednávání, které zapojují a motivují zúčastněné. A tento příběh o rozdělování dědictví je v mnoha směrech k tomu inspirujícím vodítkem. Potvrzuji si to zpětně ve své letité praxi na restrukturalizačních i rozvojových projektech.“

Martin Bednarz, člen představenstva a generální ředitel Škoda Vagonka a.s., zkušený manažer, jež působil v řadě českých strojírenských firem jako je Tatra Trucks a.s., Vítkovice Heavy Machinery a.s., GCE s.r.o. či Česká Zbrojovka a.s.